Reference

Měl jsem to potěšení být s Bohuslavem ve výcviku. Obdivuji na něm odhodlanost ke zkoumání a vůli ke zhojení citlivých míst našich duší ruku v ruce s bezpečím a porozuměním, které se kolem něj rozprostírá tak říkajíc samo od sebe. A přitom to samo sebou není. Je to velká kvalita a dar, o který se můžete opřít i v těch nejhlubších vodách. V osobě a osobnosti Bohuslava se skloubí velká znalost a moudrost mnohých s příjemnou rozpustilostí a energií změny. Vřele doporučuji všem.

Mgr. Vít Čejka,
Centrum duševního zdraví Hradec Králové


Bohuslava jsem poznala v rámci psychoterapeutickeho výcviku. Jít do terapie s ním vnímám jako možnou cestu dynamiky i bezpečí, bystrosti i pochopení. Má silné vhledy, neotřelé nápady, laskavou duši a odvahu. Dobrodružná cesta s jasným směrem!

Mgr. Kateřina Odstrčil Vlachynská,
psycholožka, psychoterapeutka


Přišla jsem si pro návod, jak se něčemu konkrétnímu vyhnout, a dostala jsem něco mnohem důležitějšího. Bohuslav mi pomohl hledat a najít, co a proč nechci, a také, jak krásné je ano a ne, když je to skutečně moje ano a ne.

Táňa Š.,
klientka


Na semináři Bohuslava Binky si cením způsobu výkladu, který je nejen přístupný, ale i velmi poutavý a inspirující. Zprostředkovává vhled do tématu komunikačních stylů úplně jiným způsobem, než na který jsem byl zvyklý ze školy. A oceňuji i dar jazyka – složité věci umí vysvětlit tak, že jim rozumí každý. Na první pohled je jasné, že má svoji práci rád.

Jan M.,
účastník semináře k tématu „Čtyři komunikační styly a gestalt terapie“

doc. Mgr. Bohuslav Binka, Ph.D.
777 132 167 — bohuslavbinka@seznam.cz